• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Внутрішній розпорядок

ВНУТРІШНІЙ РОЗПОРЯДОК


Організаційні положення

1. Відповідальність за безпеку життєдіяльності учнів під час їхнього перебування в Одеського МНВК № 2, проведенні позакласних заходів, екскурсій і т. ін. покладається на вчителів, майстрів виробничого навчання.

2. Вівторок (10.00-11.30) – день різного роду нарад, педагогічних рад, зібрань трудового колективу, методичних нарад та об’єднань, психологічних семінарів тощо.

3. Мобільні телефони учнів під час проведення занять в Одеському МНВК № 2 мають бути вимкнені. При порушенні учнями даного розпорядження вчителям та майстрам не рекомендується із цього робити проблему під час уроку. Педпрацівникам комбінату також забороняється користуватися мобільними телефонами на уроках.

4. Паління (куріння) в приміщенні Одеського МНВК № 2 і на прилеглій території категорично заборонено як для учнів, так і для всіх працівників комбінату.

5. Розпорядження та доручення адміністрації, які передаються через оголошення, розміщені на дошці об’яв в учительській, є обов’язковими для виконання.

6. Графік чергування

День тижня Черговий адміністатор Черговий педпрацівник Час чергування
понеділок Івановська Л.В.Панчишина С.П.Карпов Ю.І.8.00 - 16.00
вівторок Бернер Т.М.Рослюк Л.І.8.00 - 16.00
середа Куліш В.С. Беркович О.Г.8.00 - 16.00
четвер Іванчикова Л.І.Муравйов Ю.Г. 8.00 - 16.00
п'ятницяКозлюк С.В.8.00 - 16.00

7. Чергові педпрацівники під час перерв:

· забезпечують належну дисципліну учнів,

· несуть відповідальність за поведінку дітей на всіх поверхах,

· забезпечують збереження майна комбінату

8. Вчитель (майстер) на уроці несе відповідальність за дотримування учнями групи порядку: на партах, класній дошці, розміщення верхнього одягу, портфелів, засобів навчання.

9. Відпускати учнів з занять мають право тільки заступники директора Бернер Т.М. і Іванчикова Л.І. при наявності підтверджувального документа. Учень повинен взяти у заступника директора письмовий дозвіл, подати його вчителю (майстру) і лише тоді залишити комбінат.

10. У разі пропуску занять учень зобов’язаний подати вчителю:

- медичну довідку, яку останній після реєстрації, повертає учню;

- письмове пояснення від батьків про причину відсутності, завізоване класним керівником учня, яке зберігається у вчителя до кінця навчального року.

Таких пояснень учень може подати не більше 2-х на семестр.

11. Внесення змін в журнали, а саме: зарахування і вибуття учнів, переведення до іншої групи вносить вчитель тільки на підставі наказів директора Одеського МНВК № 2.

12. Семестрові та річні оцінки виставляються викладачами в шкільні відомості в останній понеділок семестру. Куратор школи перевіряє їх, подає на підпис директору та відносить до школи у вівторок.

13. Для генерального прибирання закріпити за працівниками комбінату слідуючи приміщення:

№ п/п П.І.Б. працівника Приміщення
1. Іванчикова Л.І. учительська, кабінет трудового навчання
2. Бернер Т.М. кабінет трудового навчання
3. Куліш В.С. приймальня, кабінет інформатики
4. Грищенко О.А. майстерня кухарів
5.Козлюк С.В.тир
6. Карпов Ю.І. кабінет «Захист Вітчизни»
7. Беркович О.Г. кабінет «Захист Вітчизни»
8. Муравйов Ю.Г. кабінет «Захист Вітчизни»

Під час генерального прибирання вчителю (майстру) необхідно враховувати санітарно-гігієнічний стан та естетичний вигляд столу вчителя, дошки, шаф, стендів, миття, заклейку та розклейку вікон, підвіконь, квітів, радіаторів, стін, світильників, парт, стільців (обов’язкова відсутність жувальної гумки), приладів та засобів навчання. Прибиральниця несе відповідальність за санітарно-гігієнічний стан та естетичний вигляд підлоги.

Адміністрація

14. Заступники директора зобов’язані на протязі навчального року відвідувати не менше 1 уроку чи позакласного заходу вчителів (майстрів) на місяць.

15. Заступники директора несуть відповідальність за організацію:

- навчально-виховного процесу (відсутність учителя або майстра, організацію заміни уроків, відсутність класів учнів на заняттях) - Іванчикова Л.І.;

- виробничого навчання, охорону праці та безпеку життєдіяльності - Бернер Т.М.

16. Черговий адміністратор забезпечує:

· чергування педпрацівників, які в обов’язковому порядку носять візитівку з написом: «Черговий учитель»

· належний санітарно-гігієнічний стан Одеського МНВК № 2 за адресами: Калантаївська, 52 і Ленінградська, 50.

Рекомендації вчителям

17. Після закінчення уроку учні і вчителі виходять з кабінету до коридору. В цей час кабінети провітрюються.

18. Вчителі повинні приходити на роботу не пізніше, як за 20 хв. до початку свого уроку.

19. На кожному уроці вчитель повинен опитати не менше 4-5 учнів і виставити їм оцінки. Дані оцінки обов’язково мають бути виставлені червоною ручкою вчителем-предметником також і в щоденники учнів

20. Вчитель повинен пам’ятати, що оцінка не є засобом покарання дитини, а показником рівня володіння даним матеріалом і виставляти її необхідно обґрунтовано.

21. Домашнє завдання дається вчителем до дзвінка на перерву, коментуються вимоги до його виконання і записується на дошці. Вчитель зобов’язаний проконтролювати його запис учнями у щоденники.

22. Категорично забороняється вчителем продовжувати урок після дзвінка на перерву, так само і затримувати його початок після дзвінка на урок. Учні не мають права спізнюватись на урок. Разом з тим, учитель не має права не впускати на урок учня, який спізнився.

23. Категорично забороняється вчителям виставляти учнів з класу за порушення ним дисципліни під час уроку.

24. Учитель, який проводив останній урок у даному класі, виводить учнів своєї групи до виходу з приміщення.

25. Виправлення оцінок, користування коректором в журналах не допускається. Класні журнали оформлюються синьою ручкою.

26. Категорично забороняється відпускати учнів з уроків на різні заходи (репетиції, змагання і т. ін.) без дозволу на те чергового адміністратора.

27. Учитель не має права проводити урок, якщо в нього відсутній поурочний план, окрім заміни уроків.

28. Всі уроки розпочинаються з перевірки присутніх на уроці, записуванням теми уроку в журнал. За відсутність учня на уроці відповідає вчитель.

29. Вчителі (майстри) Одеського МНВК № 2 зобов’язані звертатися до учнів лише за ім’ям (а не за прізвищем).

30. Педагогічні працівники зобов’язані бути присутніми на зборах колективу, нарадах, радах тощо. Дата, час і місце їх проведення доводиться до відома через оголошення на дошці інформації.

31. У кожному навчальному кабінеті (майстерні) вчитель або майстер повинен закріпити за учнями постійне робоче місце з метою їх матеріальної відповідальності за збереження меблів.

32. На уроках учні не можуть бути у верхньому одязі.

33. За стан збереження кабінету (майстерні) та їх матеріальні цінності несе відповідальність (у тому числі і матеріальну) педагогічний працівник, працюючий у цьому кабінеті (майстерні).

34. Після закінчення уроків вчитель (майстер) зобов’язаний залишити чисто прибране навчальне приміщення, чисту дошку, закрити кран водопостачання, вимкнути світло та технічні засоби навчання, закрити вікна і здати ключ черговому адміністратору.

Заміна уроків

35. Учитель (майстер) не може відмовитися від заміни уроків без поважних на те причин.

36. Категорично забороняється проводити заміну уроків по домовленості між учителями без дозволу на те адміністрації.

37. Всі замінені уроки вчителями заступник директора з навчально-виховної роботи повинен табелювати.

38. Заміна уроку проводиться у тому навчальному приміщенні, в якому він зазначений за розкладом уроків.

39. Після проведеного уроку по заміні вчитель зобов’язаний поставити свій підпис на сторінці журналу з відповідного предмета і розписатися в Книзі заміни уроків у завуча.

Завідувачі кабінетами (майстернями)

40. Повинні забезпечити наявність 2-х трьохлітрових бутилів з водою та пакетиків з харчовою содою і лимонною кислотою, а також ватно-марлевими пов’язками із розрахунку по одній на кожного учня і вчителя на випадок надзвичайних ситуацій.

41. Уважно ознайомитись та обов’язково виконувати Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом МОН України № 601 від 20.07.2004 року.

42. Генеральне прибирання організовувати та проводити в останній тиждень чверті.

43. Обов’язково бути присутнім під час огляду кабінетів (майстерень) на осінніх, зимових, весняних та літніх канікулах (згідно попередньо розроблених графіків).

Куратори

44. У затверджений день тижня повинні відносити до закріпленої за ними школи та передавати відповідальній особі інформацію щодо відвідування учнями занять в комбінаті та їх успішності.

45. Водночас брати в школі відпрацьовані відомості щодо причин відсутності учнів на заняттях в комбінаті.

46. Семестрові та річні оцінки, виставлені вчителями (майстрами) в підсумкові відомості, куратор відносить до школи в останній вівторок семестру.

8.00 – 16.00
Кiлькiсть переглядiв: 1086

Коментарi