• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Одним з продуктивних напрямків діяльності Одеського МНВК № 2 є співпраця з благодійними фондами «Бджілка» та «Парус надії»
/Files/images/rjhf,kbr.gif/Files/images/333_t1_625.jpg

/Files/images/Пп.jpg

В комбінаті постійно діюча акція «Милосердя». Учні комбінату пройнялись ідеєю акції, з радістю виготовляють подарунки для дітей з дитячих будинків.

З метою профорієнтації старшокласників, розширення кругозору щодо робітничих професій, патріотичного виховання учнів комбінату, зміцнення здоров’я через пропаганду здорового способу життя в Одеському МНВК № 2 щорічно проводяться тематичні тижні. На достатньому рівні організовуються різноманітні заходи: конкурси, вікторини, лекції, виховні заходи, екскурсії. Обов’язково готуються інформаційно-пізнавальні виставки. Кожен предметний тиждень проходить під певним епіграфом.

Тиждень предмета "Захист Вітчизни"

/Files/images/традиции4.JPG

В рамках проведення тематичних тижнів вчителями готуються та оформлюються матеріали для використання в виховній роботі іншими педпрацівниками комбінату.

/Files/images/традиции5.JPGВеликий інтерес серед учнів викликають виставки фотографій та визначних подій життя командирів Великої Вітчизняної війни.
/Files/images/традиции6.JPGНе менше уваги привертають до себе, підготовлені учнями, добірки яскраво оформлених матеріалів, таких як кодекси здоров’я та правила життя (інформації видатних дієтологів, психологів, заповіді здоров’я, успіху, гарного настрою, поради матері Терези, золоті правила А. Ейнштейна тощо).
/Files/images/традиции7.JPGВ 2010-2011 навчальному році учні шкіл № 37 та № 121 приймали активну участь у підготовці та проведенні виховних заходів, а саме: «Визволителі Одеси в назвах вулиць», «Суд над шкідливими звичками» тощо.

Тиждень предмета "Трудове навчання"

/Files/images/традиции8.JPG

Щорічно під час проведення даних тижнів вчителі з учнями готують та організовують виставки кращих робіт учнів, а також інформаційні матеріали, які виховують в учнів повагу до нашої держави, українського народу, його історії, традицій та досягнень, такі як:

-писанкарство-символ України,

- обрядові страви;

-дари ланів твоїх, Україно!
/Files/images/традиции9.JPGВчителя інформацій-них технологій готують з учнями презентації своїх навчальних модулів та демонструють їх іншим учням.
/Files/images/традиции10.JPGРослюк Л.І. проводить з педпрацівниками та старшокласниками цікаві майстер-класи такі як «Світ краси і фантазії», «Виготовлення кукли-мотанки».
/Files/images/традиции11.JPGТакож обов’язково в рамках предметного тижня здійснюються виховні заходи, які дають можливість зацікавити дітей під час вивчення навчального модуля.
Кiлькiсть переглядiв: 819

Коментарi